Home / Lajme / Zhduket një person në Vushtrri

Zhduket një person në Vushtrri

Të hënën në Vushtrri, një person ka informuar policinë se në këtë datë djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Njësitet policore janë duke e hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës,

Loading...

Lajmi Fresh

Edi Rama jep propozimin që të kemi një president gjithëkombëtar

Shefi i Qeverisë shqiptare, Edi Rama, ka propozuar një President gjithëkombëtar dhe një politikë kombëtare …