Home / Sport / Tifozi i Ipswich: Nëse Coutinho vlen 140 milionë, Celina vlen 200 milionë

Tifozi i Ipswich: Nëse Coutinho vlen 140 milionë, Celina vlen 200 milionë

Një tifoz i skuadrës angleze, Ipswich Town ka reaguar pas debutimit të dobët të Philippe Coutinhos te Barcelona.

Ylli brazilian ka debutuar si titullar te Barcelona mbrëmjes e së dielës ndaj Deportivo Alavesit në fitoren 2-1 të katalunasve.

Por, paraqitja e Coutinhos nuk ishte më e mira dhe lojtari u ndërrua në pjesën e dytë nga trajneri Ernesto Valverde.

Loading...

Lajmi Fresh

Akil Gjakova fiton medaljen e artë

Xhudisti kosovar ka fituar medaljen e artë në Grand-Slamin e Parisit. Akil Gjakova ka shkruar …