Home / Rozë / Taze nga furra”: NUMRA e Kreshës dhe Capital T, tani publike (VIDEO)

Taze nga furra”: NUMRA e Kreshës dhe Capital T, tani publike (VIDEO)

Dy reperët e famshëm kosovarë u bënë bashkë në këtë fundvit.

Në një bashkëpunim që pritet të jetë i suksesshëm ngase dy emra të suksesshëm e prodhuan, u publikua këtë të mërkurë.

MC Kresha dhe Capital T, lansuan klipin e tyre Numrat, një këngë që ka ditë që e kanë paralajmëruar.

Klipi është një diss dedikuar kolegëve të tyre reperë, për të cilët ata thonë se janë fals dhe se shpejt po shuhen, e në tekst flitet edhe për para.

Loading...

Lajmi Fresh

Ja një mënyrë e veçantë e urimit të 10 vjetorit të Pavarësisë, artistja e re Naltina Maloku e bënë me makijazh

Artistja e re Naltina Maloku për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës ka …