Home / Rozë / Si nëna ashtu edhe e bija (FOTO)

Si nëna ashtu edhe e bija (FOTO)

Christina Aguilera është njëra ndër yjet botërore që rrallë herë ndanë me publikun fotografi të familjes.

E kësaj radhe Aguilera ka postuar një fotografi të vajzës së saj Summer Rain, në të cilën duket po aq ekstavagante sa e nëna e saj.

Summer Rain ka të vendosura një palë syze interesante dhe ka një buzëqeshje engjëllore e flokë të arta si të Christinas.

Në tërësi ajo duket si një mini Christina Aguilera

 


Lajmi Fresh

Shpërthejnë klikimet për ‘’Kthehu’’, Ermali më melankolik se kurrë! (VIDEO)

Balada melankolike e Ermal Fejzullahut, është vërshuar nga klikimet që në pesëditëshin e parë të …