Home / Rozë / Shyhrete Behluli tregon se kush ia zbukuron ditën

Shyhrete Behluli tregon se kush ia zbukuron ditën

hyhrete Behluli publikon foton më të bukur të nipit

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka arritur që me këngët dhe zërin e saj të ëmbël të bëjë për vete të gjitha gjeneratat.

Përveç projekteve muzikore, është ana private ajo që i intereson shumë publikut dhe për të cilën Shyhrete Behluli përflitet mjaft shumë.

Në një fotografi që së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram ka treguar se kush ia zbukuron ditën.

Bëhet fjalë për nipi e saj Matinin i cili në foto duket shumë i lumtur në krahët e nënës së tij, Leartës.

“Qeshtu me ndreqet dita”- ka shkruar Shyhreti sipër fotografisë.

Qeshtu me ndreqet dita 😍

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Loading...

Lajmi Fresh

Si afrikane, shikoni çka iu ka bërë flokëve Tuna!

Tuna duket që dalëngadalë po i rikthehet vetëvetës. Ishte shtatzania e më pas përkushtimi ndaj …