Home / Dasmat / Shyhrete Behluli publikon këngën e saj më të re: “Mirë Po Lujka Nusja e Vjehrra” (Video)

Shyhrete Behluli publikon këngën e saj më të re: “Mirë Po Lujka Nusja e Vjehrra” (Video)

Sezonën verore e filloi me këngë dasmash.

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot publikoi këngën e saj më të re ‘Mire po lujka nusja e vjehrra’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është finalizuar edhe me klip.

Kur jemi të videoja, vlen të theksohet se ka pjesë edhe të një dasme ku pikërisht vallëzojnë nusja dhe vjehrra.

Loading...

Lajmi Fresh

Shumm bukur atmosfera nga grupi, si çdo herë 💋💗

Grupi Emracom – Potpuri 3 (Gezuar 2018) Shumm bukur atmosfera nga grupi, si çdo herë …