Home / Sport / Shorti i Ligës së Kampionëve: Real-PSG, Chelsea-Barcelona
The Champions League Trophy is seen during the draw of the matches for the first qualifying round of the 2008/09 Champions League, at the UEFA headquarters in Nyon, Switzerland, Tuesday July 1, 2008. (AP Photo/Keystone, Laurent Gillieron)

Shorti i Ligës së Kampionëve: Real-PSG, Chelsea-Barcelona

Në Nyon të Francës është hedhur shorti për nokaut fazën e Ligës së Kampionëve, njofton dritarjaonline.net.

 

Këto janë çiftet:

 

Juventus – Tottenham Hotspur

Basel – Manchester City

Porto – Liverpool

Sevilla – Manchester United

Real Madrid – Paris Saint German

Shakhtar – Roma

Chelsea – Barcelona

Bayern – Besiktas

 

Raundi i parë do të zhvillohet më 13 dhe 14 shkurt 2018, kurse raundi i dytë me 20 dhe 21 shkurt 2018.

Loading...

Lajmi Fresh

Abrashi: Fitore e madhe ndaj Leipzigut, tani fokusi te Dortmundi

Freiburg ka shënuar fitore të rëndësishme në kuadër të Bundesligës. Vendasit triumfuan para shikuesve të …