Home / Sport / Salah i pandalshëm Me nje Super Gol (VIDEO)

Salah i pandalshëm Me nje Super Gol (VIDEO)

Transferimi i verës, Mohamed Salah është duke shkëlqyer me Liverpool.

Egjiptiani ka shënuar edhe një herë për The Reds. Ai ka ra realizuar në minutën e 42-të në ndeshjen ndaj Everton që po zhvillohet në Anfiled.

Me këtë gol ai ka çuar skuadrën e tij në pushim me rezultat 1:0.

Ky është goli i Salah:

Loading...

Lajmi Fresh

Real Madrid, formacioni zyrtar i ndeshjes së parë çerekfinale të Copa del Rey

Leganes dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Kupën …