Home / Sport / Ronaldinho magjik si gjithmonë, shënon gol nga një largësi prej mbi 50 metra Video

Ronaldinho magjik si gjithmonë, shënon gol nga një largësi prej mbi 50 metra Video

Legjenda braziliane, Ronaldinho Gaucho, ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm nga mbi 50 metra distancë të dielën gjatë një ndeshjeje për bamirësi në Pacaembu.

Dueli Miqtë e Ronaldinho Gauchos kundër Yjeve u zhvillua të dielën dhe në të luajtën edhe lojtarë aktivë si Lucio dhe Falaco, ylli i futsallit, transmeton Express.

Ronaldinho u përkujdes të japë shfaqje në fushë duke shënuar edhe një gol të jashtëzakonshëm.

 

Loading...

Lajmi Fresh

Abrashi: Fitore e madhe ndaj Leipzigut, tani fokusi te Dortmundi

Freiburg ka shënuar fitore të rëndësishme në kuadër të Bundesligës. Vendasit triumfuan para shikuesve të …