Home / Rozë / Rihanna shfaqet atraktive në Versace (FOTO)

Rihanna shfaqet atraktive në Versace (FOTO)

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë dhe të guximshëm njofton,/dritarjaonline.net

Rihanna e ka dëshmuar edhe një herë këtë gjë teksa është shfaqur me veshje tejet atraktive të punuara nga Versace, ku ka pozuar me bluzën e hapur në pjesën e gjoksit.

Ndryshe, këngëtarja ka arritur një sukses të madh me këngën e saj të fundit “Wild Thoughts” ku mori miliona klikime në Youtube.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Loading...

Lajmi Fresh

Ja një mënyrë e veçantë e urimit të 10 vjetorit të Pavarësisë, artistja e re Naltina Maloku e bënë me makijazh

Artistja e re Naltina Maloku për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës ka …