Home / Sport / Real Madrid, formacioni zyrtar i ndeshjes së parë çerekfinale të Copa del Rey

Real Madrid, formacioni zyrtar i ndeshjes së parë çerekfinale të Copa del Rey

Leganes dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Kupën e Mbretit e njohur si Copa del Rey.

Mbretërit janë mysafirë të Leganes në takimin e parë të çerekfinales së Copa del Rey.

Trajneri Zinedine Zidane ka udhëtuar në këtë takim me shumë mungesa dhe lojtarë që i ka lënë në pushim

Loading...

Lajmi Fresh

Akil Gjakova fiton medaljen e artë

Xhudisti kosovar ka fituar medaljen e artë në Grand-Slamin e Parisit. Akil Gjakova ka shkruar …