Home / Diasporë / Qifti shqipetar, qifti ma i bukur ne zvicer…

Qifti shqipetar, qifti ma i bukur ne zvicer…

Fat.Zufi…

Jane keto inicjalet apo shkurtesat e qifitit ma te bukur ne zvicerr. Emrat e vertet skam mujt me i kuptu asniher. Por ne instagram keta jane te njohur me pseoudonimin Fat.Zufi.

Profili i tyne asht teper i vizitum nga qiftet dhe rinia, shqipetare por edhe nga nacionalitetet tjera. Ata gjithmone postoine foto interesante. Video qesharake. Dhe ne baze te fotove dhe vudeove qe shohim ata jane edhe qift edhe miq te mire mes veti. Jane gjithmone te Hareshem. Jane Pozitiv. Dhe jo rastesisht postimet e tyre marrine mijra vizita dhe mirja


Lajmi Fresh

17 Vite pa ty baca Jashar Salihu

Po bëhen 17 vite pa ty Gjeneral i UÇK -së diplomat intelektual ish i burgosur …