Home / Rozë / Poni një ‘kukull’ e vërtetë e veshur në këtë fustan plot xixa!

Poni një ‘kukull’ e vërtetë e veshur në këtë fustan plot xixa!

 

Poni është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj të suksesshme, ajo njihet edhe si një ndër femrat më të bukura.
Poni nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por sonte ka postuar një fotografi në të cilën ka mahnitur me pamjen e saj.

Në foton në fjalë ajo shihet me një fustan të gjatë e me plot shkëlqim, i cili po e bën të duket shumë glamuroze…

Loading...

Lajmi Fresh

Grimeri i famshëm shqiptar nderohet me çmim në eventin “ODA”

Mario Dedivanovic i cili njihet si grimeri personal i Kim Kardashian po qëndron në Shqipëri. …