Home / Lajme / Policia e Kosovës, “blindon” veriun me forca të shtuara

Policia e Kosovës, “blindon” veriun me forca të shtuara

Që nga kufiri me Serbinë e deri në manastirin e Banjskës, forca të shtuara Policisë së Kosovës kanë bllokuar çdo udhëkryq.

Gjithashtu mjete të blinduara të Policisë së Kosovës janë nisur drejt bazës në Mitrovicë para vizitës së Vuçiqit.

Njësitë speciale të policisë nga Prishtina janë nisur drejt Mitrovicës për të ofruar siguri.

Këto njësi me mjete të blinduara do të vendosen në bazën e tyre “Belvedere” në Lagjen “Bair” të Mitrovicës.

Loading...

Lajmi Fresh

Edi Rama jep propozimin që të kemi një president gjithëkombëtar

Shefi i Qeverisë shqiptare, Edi Rama, ka propozuar një President gjithëkombëtar dhe një politikë kombëtare …