Home / Lajme / Plagos një person dhe arratiset

Plagos një person dhe arratiset

Të mërkurën në rrugën “Idriz Gjilani” në Prishtinë, një i dyshuar mashkull ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë, njofton Policia e Kosovës,

I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.


Lajmi Fresh

HULUMTIM “NJOHJA DHE RESPEKTIMI I LIGJEVE NË KOSOVË”

Dy studentë nga Kolegji Universum, Lirim Hysenaj dhe Artina Lecaj, kanë përfunduar një hulumtim në …