Home / Lajme / Plagos një person dhe arratiset

Plagos një person dhe arratiset

Të mërkurën në rrugën “Idriz Gjilani” në Prishtinë, një i dyshuar mashkull ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë, njofton Policia e Kosovës,

I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Loading...

Lajmi Fresh

Edi Rama jep propozimin që të kemi një president gjithëkombëtar

Shefi i Qeverisë shqiptare, Edi Rama, ka propozuar një President gjithëkombëtar dhe një politikë kombëtare …