Home / Teknologji / Pas lansimit të ngjyrave të kuqe dhe kaltër për modelin RS4 Avant, gjiganti gjerman ka zbuluar edhe ngjyrën e tretë!

Pas lansimit të ngjyrave të kuqe dhe kaltër për modelin RS4 Avant, gjiganti gjerman ka zbuluar edhe ngjyrën e tretë!

Pas lansimit të Audi RS4 Avant ngjyrë blu në panairin e veturave në Frankfurt e tjetrit në ngjyrë të kuqe në një panair tjetër, Audi sot ka lansuar një video të këtij versioni super sportiv sikurse ajo e heroit “Hulk”.

Audi RS4 Avant i quajtur “Sonoma Green”, është ngjyrë të gjelbër speciale, e cila tashmë është parë në RS5 Coupe.

Audi RS4 Avantin e ri e ofron me këtë ngjyrë speciale me një çmim ekstra prej 2,400 euro. Çmimi në total i kësaj makine nuk është bërë publik.

Loading...

Lajmi Fresh

Facebook do t’u japë prioritet lajmeve nga burime ‘të besueshme’

Pasi njoftoi javën e kaluar se do të përcaktojë prioritetet postimet e miqve dhe anëtarëve …