Home / Poezi / Pa pikë grimi, por ja si duket Mihrije Braha

Pa pikë grimi, por ja si duket Mihrije Braha

Mihrije Braha është këngëtarja e njohur shqiptare e cila edhe pse ka shumë vite në skenë nuk e ka humbur vëmendjen.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim pa pikë grimi. Image result for mihrije braha

Edhe pse Mihrija shumë shpesh pozon e mbushur me grim këtë herë kishte vendosur të bëjë diçka më ndryshe. Por si duket ajo, gjykojeni vet.

Loading...

Lajmi Fresh

Diturie Hasanaj – Vargje poetike

*** Në qenien tënde njeri, ka dhëmbë të mirë, ka dhe dhëmbë që s’shihen me …