Home / Rozë / Majlindën nuk e keni parë kurrë të dehur, e keni rastin tani!

Majlindën nuk e keni parë kurrë të dehur, e keni rastin tani!

Emri i saj është ndër më të lakuarit në mediet rozë dhe arsyet vecse janë të njohura tashmë, shkruan Kosovarja.

Majlinda Zeka është vazhdimisht aktive në rrjete sociale me postimin e shumë fotove duke nisur nga ato ku shfaqet tejet e nxehtë e deri ato më të ëmbëla bashkë me vogëlushin simpatik Ronain.
Ditët e fundit Majlinda ishte sërish epiqendër e medieve shkaku i lidhjes së re të ish të dashurit reperit Majk, me c’rast bëheshin krahasime mes saj dhe Melita Nushit madje edhe për mënyrën e reagimeve nëse pati apo jo nga Majlinda.Por, si gjithmonë ajo po vazhdon e heshtur duke publikuar imazhe ku po bën me dije se po ndihet e përmbushur me të birin e saj e daljet për t’u argëtuar me miket e saja.

Njësoj vijon edhe imazhi i fundit i publikuar ku Majlinda shihet teksa po pinte një pije alkoolike e me gjasë ka vendosur të shfrenojë mendjen tërësisht për t’i zbrazur mendimet e përditshmërisë që nuk po i ndahen më.

Loading...

Lajmi Fresh

Grimeri i famshëm shqiptar nderohet me çmim në eventin “ODA”

Mario Dedivanovic i cili njihet si grimeri personal i Kim Kardashian po qëndron në Shqipëri. …