Home / Rozë / Luana Vjollca na tregoi se do të martohet në verë?

Luana Vjollca na tregoi se do të martohet në verë?

Luana Vjollca sonte me shaka ose me të vërtetë ka zbuluar se ka plane për t’u martuar.

Në emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, teksa e pyeste Ylli Limanin se kur do të martohet, ky i fundit është shprehur se nuk i dihet, ndoshta shumë shpejt.

Luana i është drejtuar “si unë në verë”? Më pas moderatorja është drejtuar nga Edi Manushi duke i thënë që është shaka dhe i ka kërkuar atij t’ia konfirmojë publikut që nuk është e vërtetë.

Manushi është shprehur nga ana tjetër, se “nuk i dihet, pasi zërat po qarkullojnë”.

Në fakt Luana është në një lidhje me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj prej disa vitesh, edhe pse ata nuk e kanë pranuar ende publikisht. Gjithsesi, ndoshta këtë verë do të kemi një dasmë nga çifti. /class/

Sweet Apple Pie

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Loading...

Lajmi Fresh

Ja një mënyrë e veçantë e urimit të 10 vjetorit të Pavarësisë, artistja e re Naltina Maloku e bënë me makijazh

Artistja e re Naltina Maloku për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës ka …