Home / Rozë / Kim Kardashian duket atraktive dhe sensuale edhe kur është me tuta sportive (Foto)

Kim Kardashian duket atraktive dhe sensuale edhe kur është me tuta sportive (Foto)

Ylli Kim Kardashian rrëmben gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj eksplicite.

Duket gjithnjë joshëse dhe atraktive kur shfaqet me fustane provokuese, apo kur pozon me bikini.

Megjithatë, jo më pak vëmendje ajo arrin të rrëmbejë edhe kur është e veshur metuta sportive.

Së fundmi, 36-vjeçarja është fotografuar së fundmi nga paparacët gjatë daljes nga shtëpia e saj.

 

Loading...

Lajmi Fresh

Sellma i ‘deklason’ këngëtaret e estradës, grimin më të bukur ia bëri vetes

Sellma u bë grimerja më e njohur në vend falë VIP-ve që zgjedhin atë për …