Home / Rozë / Kim Kardashian bashkë me fëmijët bën patinazh (FOTO)

Kim Kardashian bashkë me fëmijët bën patinazh (FOTO)

Ajo duket se e ka bërë familjen e saj prioritet,

Këtë e ka dëshmuar Kim Kardashian pasi është shfaqur bashkë me fëmijët e saj North dhe Saint në një festë Krishtlindjesh në Kalifornia.

Nëna 37 vjeçare, është munduar të tregohet e kujdeshme me djalin e saj të vogël i cili është rrëzuar siç edhe shfaqet në fotografi teksa ka shfrytëzuar rastin të reklamojë edhe stilin më të ri të flokëve.

Loading...

Lajmi Fresh

Si afrikane, shikoni çka iu ka bërë flokëve Tuna!

Tuna duket që dalëngadalë po i rikthehet vetëvetës. Ishte shtatzania e më pas përkushtimi ndaj …