Home / Sport / Ja kur do të fillojë meçi Haxhi Krasniqi – Bartlomiej Grafka

Ja kur do të fillojë meçi Haxhi Krasniqi – Bartlomiej Grafka

Boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi sonte do të ngjitet sërish në ring për të ‘luftuar’.

Boksieri 30-vjeçar do të ndeshjet me polakun, Bartlomiej Grafka, shkruan GazetaBlic

Ky meç do të zhvillohet sonte në Erdgas Arena të qytetit gjerman Halle an der Saale.

Dueli mes boskierit nga Juniku dhe polakut do të startojë me fillim nga ora 23:00 dhe do të transmetohet në Supersport2.

Loading...

Lajmi Fresh

Akil Gjakova fiton medaljen e artë

Xhudisti kosovar ka fituar medaljen e artë në Grand-Slamin e Parisit. Akil Gjakova ka shkruar …