Home / Natyrë / Fotografi i ri Flakon Blaku kësaj radhe na befasoi me pamje dimri (FOTO)

Fotografi i ri Flakon Blaku kësaj radhe na befasoi me pamje dimri (FOTO)

Fotografi i ri nga Podujeva Flakon Blaku ekësaj radhe ka shfaqur pasionin e tij me pamje të dimrit, shkruan DritarjaOnline.

Flakoni artdashësve të tij u ka ofruar disa pamje magjepse të borës në Podujevë, qytetin e tij të lindjes. /DritarjaOnline/

Loading...

Lajmi Fresh

MJESHTËR XENI (Më shumë se një portret për fotografin e talentuar Shkëlzen Rexha)

Namik Selmani Kur kemi qenë para fotografive të papërsëritshme të Luvrit në Paris, apo dhe …