Home / Lajme / Deputetët dëshmojnë kundër deputetëve (VIDEO)

Deputetët dëshmojnë kundër deputetëve (VIDEO)

Disa deputetë të parlamentit patën sot edhe detyrën e dëshmitarit në një proces gjyqësor që po zhvillohet kundër katër kolegëve të tyre nga Vetëvendosje.

Naser Osmani dhe Bekim Haxhiu dëshmuan për incidentet me gazin lotsjellës në Kuvendin e Kosovës.

Kronikë e gazetarit Dibran Istrefi.


Lajmi Fresh

Istog: KQZ konfirmon se të gjitha vendvotimet janë hapur me rregull

Komisioni Qendror Zgjedhor përmes konferencë së parë për media në ditën e sotme ka njoftuar …