Home / Kuriozitete (page 4)

Kuriozitete

Kuriozitete

Çfarë po zihet mes Skerdit dhe Miss Shqipërisë? (FOTO)

Klaudia Kela – modelja e shumë përfolur nga Shqipëria, e cila shpesh herë është përfolur për jetën e saj private për shkak të “një lidhje të mundshme” me reperin Noizy dhe me Majk, është vënë sërish në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të një postimi që ka bërë …

Më Shumë

Horoskopi ditor për diten e diel – 24. dhjetor 2017

DASHI21. mars – 20. prill Ditë shumë e zakonshme kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Gjithçka do vazhdojë të jetë po njësoj. Për beqarët nga ana tjetër gjërat do ndryshojnë tërësisht. Ata do kenë disa njohje mbresëlënëse. Në planin financiar duhet të shpenzoni me …

Më Shumë

Horoskopi ditor për diten e shtune – 23. dhjetor 2017

DASHI21. mars – 20. prill Marrëdhënia në çift do jetë e mrekullueshme gjatë kësaj dite. Nuk do debatoni për asgjë me partnerin/en, përkundrazi do zgjidhni gjithçka me maturi dhe qetësi. Beqarët mund të kenë njohje të reja, por nga ato mund të fillojnë vetëm histori dashurie të shkurtra. Të ardhurat …

Më Shumë

Qofte në salcë domateje: Shumë të buta dhe të shijshme dhe gatuhen në çast!

Përgatiten shumë shpejt dhe lehtë, kështu që për një drekë të shijshme nuk ju duhet shumë kohë dhe mund. Përbërësit: ▪ 300 g mish të bluar, ▪ një kore buke në qumësht, ▪ 1 qepë, ▪ 3 thelpinj hudhre, ▪ fletë majdanozi, ▪ 1 vezë, ▪ kripë, piper, ▪ 1 …

Më Shumë

Pse “babadimri” do të duhej të ishte grua :D :D

Një prej arsyeve është se burrat nuk dijnë të paketojnë dhurata Plaku i vitit të ri apo siç njihet “Babadimri”, është një figurë mitologjike e shumë kulturave, i cili u shpërndan dhurata fëmijëve. Mirëpo, sa është zgjedhja e duhur që ky personazh të jetë burrë e jo grua, Ja disa …

Më Shumë

Horoskopi ditor për diten e enjte – 21. dhjetor 2017

DASHI21. mars – 20. prill Nëse jeta juaj ne çift ka qene e vështirë kohet e fundit, sot gjithçka do sqarohet dhe gjerat do normalizohen ndjeshëm. Mundohuni qe edhe gëzimet edhe pengjet t’ia shprehni atij qe keni ne krah. Beqaret do joshin gjate gjithë kohës, por nuk do arrijnë dot …

Më Shumë

Horoskopi ditor për diten e merkure – 20. dhjetor 2017

DASHI21. mars – 20. prill Ka rrezik të ketë probleme serioze gjatë kësaj dite për të gjithë ata që janë në një lidhje. Mos flirtoni me persona të tjerë sepse do e lëndoni pa mase atë që keni në krah. Beqarët do kenë një takim gjatë ndonjë udhëtimi apo ndonjë …

Më Shumë