Home / Kuriozitete (page 3)

Kuriozitete

Kuriozitete

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Sipas Institutit, në këtë gjendje meteorologjike do të mbajë mot kryesisht i vranët. Mëngjesi i së dielës parashihet të jetë me ngrica të lehta dhe …

Më Shumë