Home / Kuriozitete (page 10)

Kuriozitete

Kuriozitete

Angelina tregon se iu fut aktrimit për të paguar borxhet e nënës (Foto)

Angelina Jolie është pa dyshim njëra ndër aktoret më të mëdha që ka parë bota. ka luajtur në qindra fila të suksesshëm e projekte të ndryshme teatrale, ndërsa është njëherësh edhe fituese e çmimit “Oscar”. Angelina Jolie (Getty Images) E njëjta ka treguar se kësaj rruge fillimisht i është futur punës …

Më Shumë

Fituesi i “Eurovisionit” bëhet me zemër të re (Foto/Video)

“Eurovision 2017” i solli për herë të parë fitoren shtetit të Portgalisë, me protagonist Salvador Sobral, i cili e fitoi këtë festival në maj me këngën “Amar Pelos Dois”. Ai ka qenë mjaft i përfolur në media edhe lidhur me shëndetin e tij, i cili nuk ishte stabil, dhe si …

Më Shumë

Ja si ishte dukur ‘’Ministri’’ kur ishte i ri

Dy fotografi kur aktori ishte më i ri Ai është një nga aktorët më të njohur të serialit vendor, ‘’Kafeneja jonë’’, i cili me batutat e tij argëton publikun. Është ky aktori Gramos Gashi, të cilin publiku e njeh nga roli i ministrit, me të cilin ka mbledhur pas vetes …

Më Shumë

Linja e veshjeve nga Capital T: Si shkuan shitjet?!

Në një terren ku është shndëruar në trend të lansohen linja të veshjeve nga artistë të njohur, duket se ishte çështje kohe kur Capital T të debutonte me të vetën. Kështu bëri reperi pak ditë më parë kur publikoi koleksionin e duksave ‘Ëinter is Here’ që lidhet me mixtape-in e …

Më Shumë

Nje Filem Shqip Video :D

Nje Filem Shqip  shikojeni  vertet shum i  buker 😀 Video 1 Nje Filem Shqip  shikojeni  vertet shum i  buker 😀 Video  1 fiilm  shqip   me   automatikk

Më Shumë

Kjo është koha e duhur kur duhet të flejë fëmija juaj

Në cilën orë duhet të flejë fëmija juaj Sipas grafikut të postuar në lifehacker.com, fëmijët e moshave të ndryshme duhet të shkojnë në shtrat për një kohë të caktuar … dhe të gjitha varen se në sa ora zgjohen në mëngjes , Grafikoni i cili përfshin moshat nga pesë deri …

Më Shumë

Labi falenderon babanë Islam (FOTO)

Këngëtari, njëherësh edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, përmes një postimi në Instagram i shpreh mirënjohje babait të tij për gjithçka që ka bërë për të dhe që e ka mësuar deri më sot. Ja postimi i plotë i Labit: Me babën Islam! Mbi forcëm time që kam …

Më Shumë

“Kemjali” i bëri edhe një surprizë gruas që i la pa fjalë të gjithë

Dhuratë e cila kushton mijëra e mijëra euro… Thonë se dashuria nuk njeh moshë as çmim dhe se çdo person i dashuruar bën gjithçka për ta bërë të lumtur partnerin/en. E sa i dashuruar është  Burak Ozcevit në gruan e tij Fahrye Evcen po e dëshmon me vepra, përcjell rtv21.tv …

Më Shumë

Zbulohet shkaku i vdekjes së Lil Peep

Shkaku i saktë i vdekjes së reperit Lil Peep raportohet të ketë qenë mbidoza e Xanax-it dhe fetanyl-it. Reperi emo, emri i vëretë i të cilit është Gustav Ahr, u nda nga jeta muajin e kaluar, nga ajo që dyshohej të ishte mbidozë e drogës, ndonëse shkaktari definitiv i vdekjes …

Më Shumë

Horoskopi ditor për diten e shtune – 9. dhjetor 2017

DASHI21. mars – 20. prill Të dashuruarit do kalojnë një ditë të mbushur me debate. Xhelozia do jetë pika më e dobët e tyre. Beqarët do kenë vetëm mundësi për takime dhe aventura kalimtare, asgjë më tepër sesa aq. Do ju duhet ende të presin për të gjetur personin që …

Më Shumë