Home / Rozë / Big Mama linja seksi po, por ja huq keq me këtë veshje!

Big Mama linja seksi po, por ja huq keq me këtë veshje!

Big Mama me ngjarjet e fundit në jetën e saj private si dhe me transformimin e jashtëzakonshëm në pamjen e saj i kryesoj mediet rozë duke marrë kaq vëmendje, shkruan Kosovarja.

Vërtetë linjat e saja janë bërë për lakmi saqë i kanë shtuar si duket vetëbesimin, gjë që po konfirmohet përmes postimeve të njëpasnjëshme në rrjete sociale.
Por, në imazhet që Bigu ka publikuar shije të keqe lë veshja e saj që me gjasë është në një nga paraqitjet e saja në edicionet e spektakleve shqiptare. Kombinimi i njgyrave dhe veshja e përzgjedhur në njërën prej netëve e bën të duket jo fort bukur, për t;i lënë radhën mbrëmjes tjetër ku shfaqet plot elegancë në të zeza.
Shikojeni dhe bëni dallimin.

Loading...

Lajmi Fresh

Grimeri i famshëm shqiptar nderohet me çmim në eventin “ODA”

Mario Dedivanovic i cili njihet si grimeri personal i Kim Kardashian po qëndron në Shqipëri. …