Home / Sport / Bayern ia ndërroi mendjen Sanchez-it

Bayern ia ndërroi mendjen Sanchez-it

Alexis Sanches raportohet se i ka rënë pishman ta vazhdojë kontratën me Arsenal, edhe pasi ishte pajtuar për të qëndruar edhe për një vit.

Por kiliani kishte ndërruar mendje dhe ishte tërhequr, pasi Arsenal ishte mposhtur nga Bayern Munich me rezultat të përgjithshëm 10:2 në Champions League, shkruan The Times,

Sanchez është figura më e përfolur në Arsenal pasi po kalon muajt e fundit të kontratës dhe është duke u kërkuar nga shumë klube evropiane si Manchester City dhe Paris Saint-Germain.

Loading...

Lajmi Fresh

Majlinda publikon 8 foto të Roanit e Majkut i duket se po i ngjan i biri!

Sa mendojmë se këto do të jenë imazhet e fundit që do t’i shohim qoftë …