Home / Rozë / Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!

Baby G duke ngrën pica, në këtë video shfaqet si e egër!

Po dëshiron të tregojë se është e veçantë.
Këngëtarja Baby G ka publikuar një video në Instagram ku shihet se po bënte set të ri, shkruan lajmi.net E veshur me një fustan elegant dhe shumë të bukur dhe me flokë të përmbledhura, Baby G duket shumë e bukur. E veçanta e setit është se këngëtarja do pozojë duke ngrënë pica, i cili është ushqimi i saj i preferuar.

Loading...

Lajmi Fresh

Grimeri i famshëm shqiptar nderohet me çmim në eventin “ODA”

Mario Dedivanovic i cili njihet si grimeri personal i Kim Kardashian po qëndron në Shqipëri. …