Home / Rozë / As bora dhe as shtatzania nuk mund ta ndalin nusën e Besnikut…Shikoni ku ka shkuar…

As bora dhe as shtatzania nuk mund ta ndalin nusën e Besnikut…Shikoni ku ka shkuar…

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë.

U martuar pak kohë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

Të dy ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E edhe përkundër faktit se po mbretëron një mot mjaftë i lig, kjo nuk e ndalë Lolitën që të bëjë atë që do.

Sot ajo përmes një postimi ka treguar se ka shkuar në Prishtinë…/ORAinfo/

Loading...

Lajmi Fresh

Ja një mënyrë e veçantë e urimit të 10 vjetorit të Pavarësisë, artistja e re Naltina Maloku e bënë me makijazh

Artistja e re Naltina Maloku për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës ka …