Home / Rozë / A e di kete Patrisi?

A e di kete Patrisi?

Për vite me radhë Altuna Sejdi – Tuna, ishte pjesë e labelit BabaStars, derisa raportet mes tyre u prishën, shkruan “Kosovarja”.

Tuna me Getin ishin miq të mirë një kohë të gjatë, e tash pasi që u martuan nuk dihet nëse flasin mes vete. Madje Tuna dhe Geti kishin shumë bashkëpunime, njëri ndër më të suksesshmit ishte edhe ai ku prezent ishte edhe Meda e kënga titullohej “Verë e nxehtë”. Në një pjesë të këngës Tuna shan publikisht, këtë mund ta dëgjoni edhe në videon që ne ua kemi sjell që ta dëgjoni dhe ta rikujtoni këtë hit të dikurshëm.

Loading...

Lajmi Fresh

Ja një mënyrë e veçantë e urimit të 10 vjetorit të Pavarësisë, artistja e re Naltina Maloku e bënë me makijazh

Artistja e re Naltina Maloku për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës ka …